SLUŽBY DULY

20-30tis.

SLUŽBY DULY

Provedu vás těhotenstvím, připravím vás i vašeho partnera na porod, podpořím vás přímo u porodu a budu se vám věnovat i během šestinedělí.

Neoblíbenější balíček obsahuje :

2x předporodní schůzka, online předporodní kurz, 4 týdny pohotovost, doprovod k porodu, 1x poporodní schůzka

Cena dle lokality a rozsahu služeb

PŘEDPORODNÍ VIDEO KURZ

990,-

PŘEDPORODNÍ VIDEO KURZ

Připravte se na porod, mateřství a kojení z pohodlí vašeho domova. V krátkých videích jsou přehledně shrnuty všechny podstatné informace pro nastávající rodiče. Kurz vám pomůže vybrat porodnici, sestavit porodní plán, znát u porodu svá práva, připravit se na kojení a mnoho dalšího.

KOUPIT KURZ

PORADENSTVÍ online

1500,- / 90 min

PORADENSTVÍ online

Pomůžu vám s kojením nebo poradím s nošením vašeho miminka. Podpořím vás v péči o miminko a můžeme společně probrat dětský spánek. Spojíme se pomocí aplikace Zoom, Skype, Facetime nebo WhatsApp.

PORADENSTVÍ u vás doma

2000,- / 90 min

PORADENSTVÍ u vás doma

Pomůžu vám s kojením nebo poradím s nošením vašeho miminka. Podpořím vás v péči o miminko a můžeme společně probrat dětský spánek. Cena v pracovní dny 2000,-. Cena o víkendech a ve státní svátek 3000,-. Každých dalších započatých 30min +500,-.

Cestovné 20,-/km.

PŘEDPORODNÍ KURZ u vás doma

7 500,-/8 hodin

PŘEDPORODNÍ KURZ u vás doma

Připravím vás na porod osobně přímo v pohodlí vašeho domova. Seznámím vás s tím, na co máte právo, jak probíhá porod a co se děje po něm. Společně si připravíme porodní plán a zodpovím vám jakékoliv otázky.

Cestovné 20,-/km

JAK NA KOJENÍ u vás doma

3 500,-/3 hodiny

JAK NA KOJENÍ u vás doma

Kompletní příprava na kojení přímo vám na míru. Získáte potřebnou důvěru v sebe i miminko a informace, které vás provedou bezproblémovým obdobím kojení.

Cestovné 20,-/km

JAK NA NOŠENÍ u vás doma

3 500,-/3 hodiny

JAK NA NOŠENÍ u vás doma

Přijedu k vám a ukážeme si jak zdravě a pohodlně nosit vaše miminko, jak si nosítko nebo šátek vybrat nebo jak se při nošení oblékat. Vyzkoušíte si různé typy šátků a nosítek, které si můžete i zapůjčit.

Cestovné 20,-/km

ZAPŮJČENÍ ŠÁTKU / NOSÍTKA

300,-/týden

ZAPŮJČENÍ ŠÁTKU / NOSÍTKA

Pokud si nejste jisti, zda pořídit šátek nebo které nosítko si vybrat, ráda vám ho v Hradci Králové zapůjčím. Při zapůjčení požaduji vratnou zálohu ve výši kupní ceny.

ZAPŮJČENÍ STŘÍBRNÝCH KLOBOUČKŮ

200,-/týden

ZAPŮJČENÍ STŘÍBRNÝCH KLOBOUČKŮ

Pokud vás trápí bolestivé kojení, kvasinková infekce nebo praskliny na bradavkách mohou vám pomoci stříbrné kloboučky, které vám ráda půjčím. Při zapůjčení požaduji vratnou kauci ve výši 1500,-.